KSIĘGA GOŚCI

Zapraszamy do pozostawienia po wizycie w Pałacu swoich uwag, sugestii, po prostu wpisu. Za wszystkie dziękujemy.

DODAJ WPIS

 
 
 
 
10 wpisów.
Piotr napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:51
Nasza studniówka odbyła się 8 lutego br. Piękny pałac, jedzenie przepyszne, ogromne podziękowania dla kelnerek, które pracują jak mróweczki:) ...i jeszcze z takim uśmiechem, wszystko przerosło nasze oczekiwania polecam!!!!!!!!!!!!!
Kasia i Janek napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:50
Pałac Radomiłów to miejsce magiczne, zachwycające pod względem architektury, otoczenia, w jakim się znajduje, pięknych wnętrz, ale przede wszystkim pod względem panującej w nim atmosfery. Nasze wesele odbyło się 15 października 2016 roku, a wybór Pałacu Radomiłów na miejsce przyjęcia to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Wielka życzliwość i ogromne zaangażowanie właścicieli Pałacu, przepyszne jedzenie, bardzo profesjonalna obsługa, dbałość o każdy szczegół, indywidualne podejście do potrzeb pary młodej, a także poczucie, że nasz najważniejszy dzień w życiu jest ważny również dla organizatorów przyjęcia - to wszystko sprawiło, że ten dzień na zawsze pozostanie wyjątkowy nie tylko w naszych sercach, ale także w pamięci naszych gości. Serdecznie i z całego serca dziękujemy i szczerze polecamy Pałac Radomiłów wszystkim przyszłym młodym parom.
Mirek napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:50
Uczestniczyłem w chrzcinach wnuczka.Oprawa przyjęcia, smakowite potrawy.Szkoda,że październik nie sprzyjał spacerom po parku. Wnętrze wspaniałe urządzone. Obsługa wyśmienite
Ela i Łukasz napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:50
Nasze wesele odbyło się w czerwcu 2016. Pałac Radomiłów zachwycił nie tylko nas, ale wszystkich gości. Dbałość o każdy najmniejszy detal - bo z detali składa się cała impreza. Przepyszna kuchnia- polecamy też tort w Pałacu. Przekrój owoców i ciast naprawdę fenomenalny. Poprostu KLASA :) Dziękujemy :)
Witold Banaczyk napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:50
Nasze wesele odbyło się 11.04.2015 Pałac zrobił nieznane wielu wrażenie. Obsługa dyskretna i do bólu perfekcyjna. Do tej pory nie spotkaliśmy się z takim poziomem obsługi - słowiańska naturalność, a nie "plastik" Dubaju. "Państwo na Radomiłowie" dystyngowani i niezwykle sympatyczni. Przedwojenna szlachta w najlepszym tego słowa znaczeniu. Szanowni Państwo, wesele przeszło nasze najlepsze oczekiwania. Chylę czoła.
Marika&Tomasz napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:50
Wspaniałe Miejsce ,pyszne jedzenie Wspaniała obsługa !
Marchwiarze napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:50
SUPER....!!!!!! NAJWYŻSZY POZIOM POD KAŻDYM WZGLĘDEM !!!!! Bardzo dziękujemy za super imprezę.....
Wiesia- mama młodych Joasi i Marcina- wesele 16.08.2014 napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:49
Cudowne miejsce, życzliwi, sympatyczni, z serca płynąca od Państwa właścicieli życzliwość. Miła obsługa, a jedzonko po prostu pycha- prosto z kuchni pałacykowej na stoły gości. Mam wrażenie, że tutaj przez chwilę zatrzymał się czas. Bajka!!! Serdecznie za wszystko Państwu Dziękuję
Majka napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:49
Bajeczny
Marcin Owczarek napisał/a 22 czerwca 2022 o 11:49
Przepięknie, wspaniale. Panie Zdzisławie, dziękujemy za wizytę, ciekawe opowieści o pałacu i o samym Radomiłowie. Pałac odnowiony cudnie, ogrom wykonanych prac jest doprawdy przeogromny. To dzięki takim osobom jak Pan Dolny Śląsk odzyskał kolejny cenny zabytek z ciekawą historią. Pozdrawiam. I do rychłego zobaczenia w zabytkowej winiarni w podziemiach pałacu :-)