WESELA

Wiemy jak ważnym i wyjątkowym wydarzeniem jest dzień ślubu dla Pary Młodej. Dlatego warto na organizacje przyjęcia weselnego wybrać miejsce, które podkreśli rangę wydarzenia i na długo pozostanie w pamięci zarówno Pary Młodej jak i wszystkich uczestników.

Organizując wesele w Pałacu Radomiłów maja Państwo do dyspozycji cztery sale: złota, zieloną, błękitną oraz rubinowa. Dużym atutem Pałacu jest posiadanie winiarni, która znajduje się w pałacowej winnicy.

Aby ten dzień na długo pozostał w Państwa pamięci dysponujemy szeroka oferta atrakcji weselnych, bogata oferta menu jak również baza kontaktów zarówno dekoratorów, fotografów i cukierników.

Jeśli marzą Państwo o magicznym, niezapomnianym przyjęciu weselnym w przepięknych salach pałacowych z idealnie stworzonym menu, wśród zabytkowego parku i bogatej ofercie atrakcji to bez wątpienia Pałac Radomiłów jest idealnym miejscem na jego organizacje.

ŚLUBY PLENEROWE

ŚLUBY PLENEROWE

NOCLEGI

W Pałacu Radomiłów do dyspozycji gości oddajemy 24 komfortowe miejsca noclegowe a także 5 apartamentów. Każdy pokój charakteryzuje się wyjątkowym i indywidualnym wnętrzem. Bogate wyposażenie, gustowne detale zapewnia każdemu komfortowy wypoczynek i niezapomniane chwile.

Nowożeńcom natomiast zapewniamy nocleg w komfortowym apartamencie ekstra.

USŁUGA DEKORACJI ŚWIETLNEJ

Proponowana przez nas usługa dekoracji światłem podkreśli i uwydatni niepowtarzalne wnętrza Pałacu oraz stworzy niezapomnianą atmosferę. Dodatkowo zapewni wyjątkową jakość zdjęć i filmów wykonywanych w trakcie organizowanego przez Państwa przyjęcia.

Jesteśmy przekonani, że zaproszeni przez Państwa Goście na długo zapamiętają wyjątkową aurę, która będzie towarzyszyć całemu przyjęciu.