SALA NA WESELE

Wybór idealnej sali weselnej to kluczowy element planowania niezapomnianego ślubu i przyjęcia weselnego. Pałac Radomiłów oferuje wyjątkowe sale weselne, które sprawią, że Wasze wesele stanie się wydarzeniem nie tylko magicznym, ale i niezapomnianym.

Nasza oferta sali na wesele łączy w sobie elegancję, historię i nowoczesność, tworząc idealne tło dla Waszego wielkiego dnia. Każda z dostępnych sal weselnych: złota, zielona, błękitna oraz rubinowa, została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu nie tylko niepowtarzalnej atmosfery, ale i komfortu dla Państwa oraz Waszych gości. Dzięki łatwemu dojazdowi do Pałacu, na nasze sale weselne często decydują się nowożeńcy z takich miast jak Głogów, Legnica, Lubin czy Polkowice.

W Pałacu Radomiłów dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Od bogatej oferty menu, przez profesjonalną obsługę, po ekskluzywne atrakcje i usługi dodatkowe, takie jak dekoracja świetlna, która uwydatni piękno pałacowych wnętrz i stworzy niepowtarzalną atmosferę przyjęcia.

Na nowożeńców czeka wyjątkowy nocleg w luksusowym apartamencie, a goście weselni mają do dyspozycji komfortowe pokoje i apartamenty, co czyni naszą ofertę idealną również dla tych, którzy po celebracji chcą odpocząć w pięknych, historycznych wnętrzach.

ŚLUBY PLENEROWE

Marzysz o ślubie w otoczeniu natury, gdzie świeże powietrze i szum drzew staną się tłem dla Waszej wyjątkowej ceremonii? Pałac Radomiłów prezentuje niezapomnianą ofertę ślubów plenerowych, które łączą piękno naturalnego krajobrazu z elegancją i prestiżem naszego zabytkowego obiektu.

Dzięki naszej elastycznej ofercie, każda para ma możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb i marzeń, tworząc tym samym niepowtarzalną i osobistą atmosferę swojego wielkiego dnia.

Dopełnieniem ślubu plenerowego w Pałacu Radomiłów jest możliwość organizacji przyjęcia weselnego w jednej z naszych przestronnych i eleganckich sal lub w plenerze, co zapewnia płynne przejście od uroczystości zaślubin do celebracji weselnej. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy detal, od wykwintnego cateringu, przez dekoracje, aż po koordynację dnia ślubu, gwarantując, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

NOCLEGI

W Pałacu Radomiłów do dyspozycji gości oddajemy 24 komfortowe miejsca noclegowe a także 5 apartamentów. Każdy pokój charakteryzuje się wyjątkowym i indywidualnym wnętrzem. Bogate wyposażenie, gustowne detale zapewnia każdemu komfortowy wypoczynek i niezapomniane chwile.

Nowożeńcom natomiast zapewniamy nocleg w komfortowym apartamencie ekstra.

USŁUGA DEKORACJI ŚWIETLNEJ

Proponowana przez nas usługa dekoracji światłem podkreśli i uwydatni niepowtarzalne wnętrza Pałacu oraz stworzy niezapomnianą atmosferę. Dodatkowo zapewni wyjątkową jakość zdjęć i filmów wykonywanych w trakcie organizowanego przez Państwa przyjęcia.

Jesteśmy przekonani, że zaproszeni przez Państwa Goście na długo zapamiętają wyjątkową aurę, która będzie towarzyszyć całemu przyjęciu.